top of page

ÇEVRECİ VİTRA DOĞANIN DESENLERİNİ YÜZEYE AKTARIYOR

VitrA, geliştirdiği yüzey teknolojileriyle ahşap, beton, taş ve mermer gibi doğaldan ayırt edilmeyecek görünümleri yaşam alanlarına taşıyor. Uzun yıllar dayanabilen bu ürünlerin doğa ve bütçe dostu olmaları en önemli özelliklerinin başında geliyor.


Ahşap, beton, doğal taş ve mermer görünümünü karoların yüzeylerine birebir taşımayı sağlayan VitrA reaLook baskı teknolojisi, doğaya zarar vermeden arzu edilen mekanlar yaratıyor. Bu teknoloji sayesinde en zorlu koşullarda bile gerçekçi dokusunu kaybetmeyen karolar, uzun yıllar kullanılabildiğinden doğaya ve bütçeye saygılı bir çözüm sunuyor.

VitrA reaLook baskı teknolojisiyle dünyanın en gelişmiş baskı olanakları, VitrA'nın seçkin tasarım yetkinliğiyle birleşiyor. Yüzeylerde doğaldan ayırt edilemeyecek görüntüler yaratan teknoloji, pek çok karo koleksiyonunda hayat buluyor. VitrA’nın CementMix koleksiyonu, mimari derinlik, dayanıklılık ve sadeliği birleştiren görünümüyle beton sadeliğini mekanlara taşıyor. Urban Travertino ile doğal taş görünümü yüzeylere yansıtılırken, MarmoMix mermerden vazgeçmeyenlerin tercihi oluyor. VitrA’nın Craft koleksiyonu ise ahşaba tutkuyla bağlananlara alternatif ve sürdürülebilir bir çözüm sunuyor.


コメント


bottom of page