top of page

ARTEMA İLE KOLAY SU TASARRUFU

Artema’nın Root armatürleri, temassız teknolojisi sayesinde sürdürülebilir bir gelecek için su tasarrufu yapmayı kolaylaştırıyor. Dakikada 1,3 litre su tüketimiyle toplam su kullanımını yüzde 90'a varan oranda azaltan armatürlerin form ve boyut çeşitliliğiyle ise hayal edilen banyo tasarımlarının önemli bir tamamlayıcısı oluyor.

Artema’nın temassız armatürleri, el değmeden hijyen sunuyor. Başta okul ve hastaneler olmak üzere, özellikle toplu kullanım alanlarında tercih edilen armatürler, patojenlerin çapraz bulaşma riskini de azaltıyor. Ortak kullanım alanlarında temizlik ve hijyen için insanları su ile buluşturan Artema, yaşanabilir bir dünya için önemli bir görev üstleniyor.


Avrupa Birleşik Su Etiketi sertifikasına sahip tasarruflu armatürler, suyu ve kaynakları koruyarak tasarrufa yönlendiriyor. Gelişmiş sensor teknolojisiyle donatılan Artema lavabo bataryaları, kullanıcının varlığını algılayarak suyun akışını başlatıp durdurduğundan, su tasarrufuna aktif olarak katkıda bulunuyor. Pilli veya elektrikli seçenekleri bulunan armatürler, dar alanlarda veya çanak lavabolarda kullanılabiliyor.


Yorumlar


bottom of page