top of page

BÜTÇE DOSTU YALIN TASARIM

Türkiye seramik sağlık gereçleri pazarının öncü markası SEREL’in yalın ve minimalist esintiler sunan Nita Serisi, tüketicilere zengin bir banyo takımı vadediyor. Purewash yıkama sistemi seçenekleri ve Hygiene Plus yüzey teknolojisiyle temizlik ve tasarrufu maksimuma çıkarıyor.


Ürünlerini değişen tüketici ihtiyaçlarına yönelik şekillendiren SEREL, Nita Serisi’yle hijyen ve tasarrufu bir araya getiriyor. Yalın ve minimalist tasarım diline sahip Nita; etajerli lavabolar, seriye özel tasarlanan göz alıcı banyo mobilyaları, yuvarlak veya köşeli hatlara sahip klozet seçenekleri, geleneksel ve SEREL Purewash yıkama sistemi seçenekleri ile zengin bir banyo takımı olarak öne çıkıyor. Üç farklı mobilya tasarımı sayesinde her kullanıcının zevkine hitap eden bütçe dostu seri, çeşitli kullanım senaryolarına karşı ideal çözüm sunuyor.


Üç lavabo, dört klozet ve dört klozet kapağı olmak üzere toplam 11 ayrı ürüne sahip Nita Serisi’nde Hygiene Plus teknolojisinin içerdiği nano teknolojik gümüş iyonlar, vitrifiye yüzeylerinde kir barınmasını önlüyor. Su ve deterjan kullanımını da minimuma indiren yeni nesil teknoloji, sürdürülebilir doğaya katkı sağlıyor. Firma, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından layık görülen Sıfır Atık Belgesi’ne sahip olarak çevresel sürdürülebilirlik konusunda öncülük ediyor.


Comentarios


bottom of page