top of page

E.C.A. ZAMAN AYARLI ARMATÜR TASARRUFU

Doğayı ve doğal kaynaklarımızı korumak için yenilikçi ürünler geliştiren E.C.A., Zaman Ayarlı Armatürler ile zaman ve tasarrufa odaklanıyor. Özellikle toplu alanlara hitap eden seri, zaman kontrolüyle su kaybının önüne geçmeyi amaçlıyor.

Pandemiyle birlikte artan hijyen ihtiyacına yeni nesil teknolojileriyle karşılık veren E.C.A., tasarım dilini hijyen ve tasarruf konularına göre oluşturuyor. Çevresel sürdürülebilirlik açısından nesilden nesile aktarılması gereken bir kültürü temsil eden E.C.A. Zaman Ayarlı Armatürler, doğal kaynaklarımızın korunması için su tasarrufu sağlayan bir sistem barındırıyor. Belirli bir zaman diliminde su verdikten sonra kapanan mekanizmaya sahip olan seri, kullanım sırasında dikkat edilmeden sebep olunan su kaybının zaman kontrolü ile önüne geçilmesini amaçlıyor. Ürünler belirlenen zaman aralığında su vermeye devam ederken, belirlenen süre sona erdiğinde kapanıyor. Tekrar su almak istendiği takdirde ise yeniden butona basılması gerekiyor. Bu sayede suyun boşa akması engelleniyor. Zaman Ayarlı Armatürlerin su akış zamanı 0-40 saniye aralığında ayarlanabiliyor. El temizliği sonrasında hijyenin devam etmesi için yüzey temasında bulunulmaması ise ürün grubunun en büyük avantajlarından birini oluşturuyor.


Tasarımıyla da dikkat çeken Zaman Ayarlı Armatürler, minimal çizgisiyle farklı tarzlardaki banyo, tuvalet ve lavabolara uyum sağlayabiliyor. Güvenli ve rahat bir kullanım imkânı sunmak amacıyla tüm ayrıntılarda ergonomik özellikler göze çarpıyor.


Comments


bottom of page