top of page

FANUC’TAN TÜRKİYE'YE İNOVASYON ÖDÜLÜ

Japonya merkezli lider CNC, Robot ve Makine üreticisi Fanuc’un Türkiye parteri He-Pro Mekatronik, Global Partner Award 2019’dan ödülle döndü. ‘İnovasyon Ödülü’ne değer bulunan He-Pro Mekatronik, Fanuc Robotları sayesinde porselen sektörüne yönelik sunduğu inovatif çözümleriyle 108 ülkenin temsilcileri arasında ilk sırada yer aldı.

FANUC, her yıl global partnerlerine yönelik belirli başvuru kriterlerine göre yaptığı değerlendirme sonucu, kazanan firmaları düzenlediği ödül töreninde açıkladı.


Global alanda geniş bir entegretör ağına sahip olan FANUC, Global Partner Award 2019 etkinliğinde bu sene İnovasyon dalında 108 farklı ülke arasında FANUC Türkiye partneri He-Pro Mekatronik firmasını, porselen sektörüne yönelik sunduğu çözümü ödüllendirdi. Bugüne kadar ilk defa Türkiye’den bir partnerin birinci olarak ödül aldığı Japonya’daki bu önemli törene, He-Pro Mekatronik firmasından Satış Müdürü Hakan Baykoz ve Proje Müdürü Gani Özgür Tuncay katıldı. He-Pro Mekatronik yöneticileri, Inovasyon Ödülü’nü FANUC Corporation Robot Departmanı Genel Müdürü Dr. Kiyonori Inaba’nın elinden aldı.

Güçbirliğinin başarısı


Fanuc Türkiye Genel Müdürü Teoman Alper Yiğit, Türkiye partneri olan He-Pro Mekatronik’in global çapta önemli bir ödüle değer bulunmasından dolayı mutlu olduklarını dile getirdi. Fanuc’un gücünü partnerlerinin gücüyle katladıklarını belirten Yiğit, He-Pro Mekatronik’in başarısını kendi başarıları olarak gördüklerini belirtti.


FANUC, CNC kontrol sistemleri, robotlar, Robodrill(İşleme Merkezi), Robocut (Tel Erozyon), Roboshot (Plastik Enjeksiyon) ve Robonano (Hassas Torna) gibi üretim makineleri için fabrika otomasyonunda dünya lideri konumunda bulunuyor. FANUC, 1956'dan beri Yamanaka Gölü yakınındaki Fuji Dağı eteğinde, 1,7 milyon metrekarelik bir alanı kapsayan fabrikasında, otomasyon endüstrisinde CNC kontrolör, robot ve makinelerin geliştirilmesine öncülük ediyor.. Dünya çapındaki 264 iştiraki ve 7.000'den fazla çalışanı ile FANUC, müşterilerine satış, servis, teknik destek, Ar-Ge ve müşteri hizmetleri alanlarında yüksek kaliteli hizmetler sunmak için çalışıyor.

Comments


bottom of page