top of page

GÜÇLÜ, YALIN, ZAMANSIZ; KALEBODUR LUXURY CEMENT PRO

Nitelikli ürün gamıyla yapılara yeni bir boyut kazandıran Kalebodur, karonun güçlü ve dayanıklı olduğunu en güzel ifade eden serilerinden beton görünümlü Luxury Cement Pro ile porselen seramik karonun güçlü tipolojisini kullanarak sofistike mekanlar yaratıyor. İç mekan tasarımlarında kullanıldığında yalın bir görünüm sunan beton serisi, sade yüzey dokusu ile mimarinin en doğal halini yaşam alanlarına taşıyor.

İç mekanlarda endüstriyel stilin artan etkisiyle beton görünümlü duvar ve zeminler, sıra dışı dekorasyon tarzını benimseyenlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Kalebodur'un Luxury Cement Pro serisi de yine giderek yaygınlaşan çimento beton görünümünü günlük hayatımıza taşıyor. İşlenmemiş brüt beton dokusunun zarif motiflerle zenginleştiği seri, betonun zamansız güzelliğini yaşam alanlarına yansıtıyor.

Luxury Cement Pro porselen seramik karo, güçlü tipolojisi ile sofistike mekanlar ve minimal çözümler sunmak için tasarlandı. 60 x120 ve 60 x60 cm boyutlarında üretilen karoların sunduğu minimal çözümler mimarların önem verdiği bütünlük hissini yaratmaya olanak veriyor. Kemik, vizon, gri, koyu gri ve koyu antrasit gibi renklerin bir araya geldiği Luxury Cement Pro porselen seramik karo, yoğun trafik ve aşınmanın olduğu zeminlerde fonksiyonelliği ve yüksek performans özelliğiyle uzun yıllar güvenle kullanılabiliyor.


Σχόλια


bottom of page