top of page

GÜVENLİ DUŞ KEYFİ

Artema’nın AquaHeat Bliss ve Bliss S duş kolonları suyun sıcaklığını istenilen seviyede sabit tutarak özellikle çocuk ve yaşlılar için güvenli bir duş keyfi sunuyor.


Artema’nın AquaHeat Bliss ve Bliss S duş kolonları, kare ve yuvarlak hatlı iki tasarım seçeneği sunuyor. Banyo tasarımlarını şık bir şekilde tamamlayan bataryalar, termostatik özelliğiyle suyun sıcaklığını istenilen seviyede sabit tutarak duş keyfini güvenli hale getiriyor. Çocuk ve yaşlılar için güvenli bir çözüm olarak öne çıkan duş kolonları, emniyet butonuyla, 38°C üzerindeki sıcaklıklara yanlışlıkla çıkılmasını engelliyor, soğuk suyun kesilmesi durumunda ise otomatik kapanıyor. Sıcak su ile gövdesi arasında izolasyon tabakası bulunan bataryası, hiçbir zaman dokunulmayacak ya da el yakacak kadar ısınmıyor.

Su sıcaklığı kısa sürede istenilen seviyeye ayarlanabilirken, duş boyunca basınçtaki dalgalanmalar kontrol edilerek üşüme ve yanma riski ortadan kaldırılıyor. Sabit sıcaklıkta kesintisiz duş keyfi sunan Bliss ve Bliss S, duşta fazladan harcanan saniyeleri de önlüyor. Bliss ve Bliss S banyo bataryaları, su tasarrufuyla da dikkat çekiyor. Yaz aylarında artan su tüketimi düşünüldüğünde, Artema hem aile bütçesine hem de su kaynaklarının korunmasına katkıda bulunuyor. Paslanmaz çelik gövdesi bulunan duş kolonu, sıvaaltı sisteme ihtiyaç duyulmadan kolayca monte edilebiliyor.


Komentarai


bottom of page