top of page

GEBERİT ISH 2023’TE YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLERİNİ TANITTI

İsviçreli sıhhı tesisat üreticisi Geberit, Frankfurt’ta gerçekleştirilen “ISH 2023” fuarında yeni nesil sıhhi tesisat ürünlerini tanıttı. Son kullanıcı ve profesyonellere duvar önü ve arkasındaki geniş ürün gamını tanıtan marka, fuar standındaki Geberit Akademi alanında ürünleri deneyimleme fırsatı da sundu.

Sıhhi tesisat ve vitrifiye sektörünün güncel dinamiklerini yakalayan tasarımlara imza atan Geberit, 13-17 Mart 2023 tarihleri arasında iklimlendirme ve tesisat sektörünün dünyadaki en önemli buluşmalarından biri olarak Almanya’nın Frankfurt şehrinde gerçekleştirilen ISH 2023 fuarına katıldı. Duvar önü ve arkasındaki geniş ürün gamını tanıtan marka, çeşitli sıhhi tesisat ürünlerini dijital olarak birbirine bağlayan bir konsept olan Geberit Connect’i de ilk kez fuar ziyaretçileriyle buluşturdu. Bu konsept sayesinde sıhhi tesisatların bütünsel ve ekonomik bir şekilde yönetilmesi sağlanıyor.


Fuar süresi boyunca ziyaretçileri ve sektör profesyonellerini ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Geberit Türkiye İhracat ve Marmara Bölge Satış Müdürü Egemen Uludağ “Sektörümüzün lider firmalarını bir araya getirmenin yanı sıra yenilenebilir enerji, sürdürülebilirlik ve kaynakların korunmasına odaklanan ISH 2023, inovatif ürünlerimizi geniş kitlelere ulaştırmak adına önemli bir fırsat oldu. Geberit olarak onlarca yıldır rezervuardan klozete ve oradan da drenaj borusuna kadar suyun gittiği tüm yolu optimize ediyor; bunun için de teknolojinin en ileri noktasına uzanan yenilikçi çözüm ve ürünler geliştiriyoruz. Bu kapsamda fuarda sergilediğimiz Duofix montaj sistemleri, gömme rezervuarlar, Sigma70 kumanda kapağı ve yeni yıkama teknolojisi ile Geberit Acanto asma klozet fuar katılımcılarının büyük ilgisini gördü” dedi.


Comentarios


bottom of page