top of page

GEBERIT BANYO FORMÜLÜ = TASARIM + İŞLEV

Duvarın arkasındaki uzmanlığını 3 farklı banyo serisi ile duvar önüne taşıyan İsviçreli sıhhi tesisat üreticisi Geberit; Citterio, iCon ve Smyle ile mühendislik gücünü modern tasarım dili ile bütünleştiriyor. Bu seriler, “Design Meets Function /Tasarım Fonksiyonla Buluşuyor” mottosuyla vitrifiye pazarında tüketiciye ulaşıyor.


Üretim süreçlerini tasarım, teknoloji, mühendislik ve bilgi birikimi bütünlüğünde yürüterek pazara üst segment ürünler süren sıhhi tesisat devi Geberit, hem duvar önüne hem de duvar arkasına hizmet verebilen tek marka olarak yenilenme vizyonunu sürdürüyor. Geberit’in 2020 yılı başında tüketicilere sunduğu 3 farklı banyo serisi Citterio, iCon ve Smyle, fonksiyonel tasarımın ve ileri mühendisliğin en iyi örnekleri olarak banyolardaki yerini alıyor.

Şık ve işlevsel: Geberit Citterio


Organik biçimli lavaboları, neme dayanıklı ahşap mobilyaları ve camın parlaklığıyla ön plana çıkan Geberit Citterio, banyolarda minimal bir dekorasyon yaratıyor. KeraTect özel sırlama teknolojisiyle pürüzsüz bir görünüme ve hijyenik bir yapıya sahip olan lavabolar, Rimfree® özelliğiyle kir birikmesinin önüne geçen akıllı klozetler Geberit AquaClean ile de uyum sağlıyor. Yavaş kapanan çekmece mekanizması, mobilyalardaki cam yüzeyi ile özel ve parlak bir çizgiye sahip Geberit Citterio, banyoda tasarım özgürlüğü sunuyor. Kullanıcının talepleri doğrultusunda organize edilebilen Geberit Citterio banyo mobilyaları; sayısız akıllı saklama alanı ve estetik görünümü ile düzen hissi yaratıyor. Farklı kombinasyon seçenekleriyle kullanıcılarının kişiliklerini banyolara yansıtmasını sağlayan Citterio, sadeliğinin getirdiği zarafetle düzen severlerin beğenisini kazanıyor. Citterio serisi mobilyalarında gri kahve meşe siyah cam, bej meşe ile gri kahve cam olarak 2 seçenek sunuluyor.

İkonik çizgiler banyoda: Geberit iCon


Geberit iCon banyo serisi; açık ve modern tasarımlı geniş bir vitrifiye ve banyo mobilyası yelpazesi sunarken küçük banyolara rahatlıkla uyarlanabilen küçük lavabolar, köşe çözümleri, banyo mobilyaları, aynalar içeriyor. Serinin neme dayanıklı banyo mobilyaları doğal meşe, platin, antrasit, mat beyaz, parlak beyaz renk seçeneklerinden oluşuyor. Aydınlatması asimetrik de konumlandırılabilen Geberit iCon aynalar, mobilyalar ile uyum sağlarken, yanlarına ek olarak seçilebilecek prizli ve USB girişli Geberit güç ünitesi ile büyüteçli ayna aksesuarları gibi detaylar da atlanmamış.

Cömert çünkü modüler: Geberit Smyle


Geberit Smyle banyo serisi, büyük ve küçük banyolarda kombinleme olanağı tanıyor. Lavabolar ince hatları, dar kenar detayları ve cömert raf düzeniyle öne çıkıyor. Oval ve kare tasarımlı lavabolarıyla kullanıcıya farklı seçenekler sunan Geberit Smyle serisindeki banyo mobilyaları ise modüler yapısıyla pek çok farklı şekilde dizayn edilebiliyor. İnceltilmiş yeni çekmece sistemi sayesinde seri, geniş depolama alanıyla kullanıcısının işini kolaylaştırıyor. Opsiyonel düzenleme kutuları sayesinde çekmecelerdeki mevcut alanı ideal ve esnek bir şekilde ayarlama olanağı tanıyan Smyle’ın havlu askısı ve duvar rafı sistemleri de banyoları daha düzenli hale getiriyor. Seri; antrasit, kum grisi, beyaz, Amerikan cevizinden oluşan renk alternatiflerinin yanı sıra, aynalı kabinler sayesinde pratik depolama alanı sağlayarak banyo mobilyaları için tamamlayıcı bir rol üstleniyor.


Comments


bottom of page