top of page

GEBERIT’IN İSTANBUL’DAKİ EN BÜYÜK SHOWROOM’U AÇILDI


İsviçre merkezli sıhhi tesisat devi Geberit’in yeni showroom’u Mecidiyeköy’de açıldı. Burada firmanın yüksek segment ürünlerinin sergilenmesinin yanı sıra Geberit uzmanları tarafından satış ve satış sonrası destek hizmetleri de veriliyor. Yılmazlar Banyo Merkezi bünyesindeki showroom’da profesyoneller için kurgulanmış bir eğitim alanı da bulunuyor.


Avrupa pazarında sıhhi tesisat teknolojilerinin lideri konumundaki Geberit, uzun bir süredir yatırımını planladığı yeni showroom ile tüm ziyaretçilerini ürünlerinin ayırt edici niteliklerini keşfetmeye çağırıyor. Showroom’da, sıhhi tesisat pazarına yön veren yenilikçi Geberit çözümlerinin yanı sıra vitrifiye grubundaki seriler de ziyaretçilerle buluşuyor.


Geberit’in geçtiğimiz yıl piyasaya sürerek duvar arkasındaki bilirkişiliğini duvar önüne taşıdığı mobilya serileri Citterio, Smyle ve iCon, ikişer farklı dizilim halinde giriş katında yer alırken, duş çözümleri ve kumanda kapakları da aynı katta sergileniyor. Showroom’un beşinci katında ise Geberit’in sıhhi tesisat ve boru grubu ürünleri ön plana çıkıyor. Yine son katta Geberit’in profesyoneller için kurgulayarak showroom’a entegre ettiği bir eğitim alanı bulunuyor.


Comments


bottom of page