top of page

GEBERIT’TEN YENİ DÖNEMDE DÖRT YENİLİKÇİ ÜRÜN DAHA

Ar-Ge sürecine yaptığı yatırımlarla ürün gamını genişletmeye devam eden Geberit; New iCon, Bambini lavabo bataryası, Geberit ONE ve Nemea ile kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyor. Dört yeni ürünle teknolojiyi tasarımla bütünleştiren markanın yarattığı zarafet, bugünün ve geleceğin dünyasına kalitesini işliyor.


Yenilikçi mühendislik gücüyle kullanıcısının ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayan Geberit, çağdaş yaşam alanlarının dönüşümünü sağlıyor. Mimariye güç katan marka; daha fazla depolama alanı sunan Geberit New iCon, kromun şıklığıyla çocuklara eğlenceli hijyen deneyimi sunan Bambini lavabo bataryası, Türkiye pazarında yatay çıkışlı ilk lavaboya sahip Geberit ONE banyo mobilyası ve dokuz farklı ölçüsüyle farklı banyo tipleriyle uyumlu Nemea ile günümüz dünyasını şekillendirirken, inovatif gücüyle yaşam alanlarına bütünsel cazibe getiriyor.


Daha fazla depolama alanı ve renk çeşitliliği: Geberit New iCon

Yaratıcı bir mobilya türü ve aksesuar çeşitliliği sunarak kullanıcısına kendi benzersiz banyosunu yaratma imkanı sunan Geberit New iCon, güncel trendlere cevap veren tasarımıyla dikkat çekiyor. Geniş çekmece içi sayesinde daha fazla depolama alanı ve estetik görünüme sahip olan ürün, geliştirilmiş ergonomik tutuşa sahip lavabo dolaplarıyla da farklı renk seçenekleri sunuyor. Geniş kapı açıklığına sahip düz boy dolabın kapağı, dolaba ulaşımı kolaylaştırırken fonksiyonel kullanıma olanak veriyor. Tüm dolapların montajının kolay ve güvenli şekilde yapılabilmesi, kullanıcısına zaman tasarrufu sağlıyor.
Çocuklara eğlenceli hijyen: Bambini lavabo bataryası

Banyo deneyimi konusunda çocuk banyoları alanına farklı bir soluk getiren Bambini serisinin yeni nesil üyesi krom kaplı Bambini lavabo bataryası, çocukların hijyen gelişimi için yeni bir yorum getiriyor. Fonksiyonel tasarımı sayesinde banyoda çocuklar için oluşabilecek tehlikeleri minimuma indiren ürün, minimal boyuttaki termostatı ile aşırı sıcak su akışını önlüyor. Krom rengin verdiği şıklıkla renkli banyolara kolaylıkla uyum sağlayan krom kaplı Bambini lavabo bataryası, pilli ve elektrikli seçenekleriyle kullanıcının ihtiyaçlarına göre şekilleniyor.


Türkiye’de yatay çıkışlı ilk lavabo Geberit ONE’da


Banyoların tamamında daha fazla alan, esneklik ve temizlik imkanı veren Geberit ONE, yatay çıkışlı lavabosuyla Türkiye pazarında bir ilke imza atıyor. Giderinin orta alanda bulunmaması sabun ve su sıçramalarının önüne geçiyor. Ar-Ge yatırımıyla güçlü bir teknik detaya sahip ürünün yatay görünüme sahip süzgeç sistemi, kendi içinde 10'dan fazla parçaya sahip yapısıyla fark yaratıyor. Ayna ve aynalı dolapların aydınlatma teknolojisi gündüz ve gece banyo kullanımını kolaylaştıracak şekilde kendiliğinden farklı modlarda çalışırken, taş ve mermer görünümlü tezgahları ise ısıya, çizilmeye, darbelere, suya ve leke oluşumuna karşı dayanıklılık sağlıyor.


Mat beyaz seçeneğiyle Türkiye pazarında ilk: Nemea


Akrilik malzemeye sahip yapısını parlak beyaz seçeneğiyle zenginleştiren Nemea’nın mat beyaz seçeneği Türkiye pazarında ilk olma özelliğini taşıyor. 9 farklı ölçüsü sayesinde fark banyo tiplerine uyum sağlayan Nemea, yaşam alanları için pratik çözüm sunuyor. Zemin seviyesinde bir duş teknesi olarak monte edilebilen ürün, bunun yanı sıra özel montaj setleriyle yerden yükseltilebiliyor. Nemea’nın kare ve dikdörtgen seçenekleri, kullanıcısı tarafından beğeni kazanırken kaydırmaz ve sağlam yapısı güvenli duş imkanı sunuyor.
Comments


bottom of page