top of page

KALESERAMİK'E ALTIN ÇEKÜL'DEN 'YAPIDA İNOVATİF ÜRÜN' ÖDÜLÜ

Kaleseramik, 1973 yılından beri yayınlanan Türkiye’nin ilk ve tek malzeme kataloğu Yapı Kataloğu çatısı altında 26. kez düzenlenen “Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri”nde Uniq ürünü ile Yapıda İnovatif Ürün kategorisinde Mutfak-Banyo Kategori Ödülü’ne layık görüldü.

Yapıda İnovatif Ürün, Fikir ve Pazarlama olmak üzere üç ana kategoride sahiplerini bulan Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri’nde ödül kazanan Kaleseramik, yenilikçi ve sürdürülebilir bir gelecek için çalışmalarına devam ediyor.

Kaleseramik, 16 yıldır geliştirdiği teknolojik ürünü Kalesinterflex’i cephe ve iç mekanlardaki konvansiyonel kullanım alanının dışına çıkarıyor. Ülkemizde üretilen en büyük ve en ince porselen seramik levhası olma özelliğini taşıyan Kalesinterflex’in alternatif kullanımından doğan ürünler T-ONE by Kale markası ile profesyoneller ve tüketici ile buluşturuluyor. Kaleseramik, inovatif gücünden yararlandığı Kalesinterflex’in farklı ürün çözümleri ile; banyo mobilyalarından mutfak tezgahlarına, mutfak dolap kapaklarına, mobilyalardan, beyaz eşyalarda kullanımına kadar farklı yüzeylerde yaşam alanlarına bütünsel bir görünüm ve değer katıyor.


Kaleseramik’e Altın Çekül Ödülü getiren Uniq banyo mobilyası serisi ise hijyeni, fonksiyonelliği ve şıklığı bir arada sunarak banyolarda fark yaratıyor. Kalesinterflex’in üstün performansıyla üretilen ve tüketicilere uzun yıllar güvenle eşlik edecek T-ONE by Kale Uniq banyo mobilyası; çizilme, kırılma, lekelenme, aşınma direnci, sıcağa, soğuğa ve aleve dayanıklılık özellikleriyle öne çıkıyor. Mermer, metalik, taş görünümlü farklı renk ve desen alternatifleriyle her banyoya uyum sağlayan Uniq serisi, üç farklı koleksiyonu ve modüler yapısı ile de her zevke uygun seçenekler sunuyor.


Commenti


bottom of page