top of page

KALESİNTERFLEX İLE TÜM YÜZEYLERE HİJYEN

Türkiye'ye bugüne kadar birçok inovatif ürün kazandıran Kalebodur'un sektöre sunduğu Kalesinterflex, en büyük ve en ince olma özelliklerinin yanı sıra hijyenik yapısıyla da bakteri oluşumunu engelliyor. Kalesinterflex, konvansiyonel kullanım alanı olan duvar dış cephe ve zemin kaplamanın ötesine geçerek sağlıklı yaşam alanları oluşturuyor.

‘Antibakteriyel Ürün Güvencesi’ TÜBİTAK tarafından da onaylanan Kalesinterflex, yetersiz aydınlatmaya sahip ortamlarda dahi hem iç mekanları hem de dış mekanları bakterilerden koruyarak küf ve mantar oluşumunun önüne geçiyor. Nano Kompozit yüzey özelliği ile fotokatalitik bir ürün olan Kalesinterflex, kir ve leke tutmayarak, dış cephelerde yağmur ve güneş ışığı sayesinde kendini temizleyebiliyor.

Kalebodur’un ürünlerinde kullandığı fotokatalitik özellik tüketicilere daha fazla hijyen sağlamayı hedefliyor. Bu teknoloji dış cephelerde, hastanelerde, evlerde, okullarda, havuzlarda ve seramik kaplama malzemelerinin kullanıldığı her ortamda temizlik ve hijyeni kalıcı ve etkili bir şekilde garanti ediyor. Özel bir teknolojiyle seramik karolara uygulanan sistemin “ayrıştırma gücü” sayesinde çeşitli organiklerin yapısını bozarak bakteri ve mikropların oluşmasını önleniyor, kötü koku ve kir tutma problemleri ortadan kalkıyor. “Hidrofilik” özellik sayesinde ise suyun yüzeyde çok ince bir film tabakası oluşturmasıyla suyun yüzey ile kir arasına girerek kirin yüzeyden akışını sağlanıyor.

Mutfakta, banyoda T-ONE by Kale

Türkiye’nin en büyük ve en ince porselen seramik levhası olma özelliğini taşıyan Kalesinterflex’in kullanımıyla, seramiğin konvansiyonel kullanım alanının dışına çıkarıldığı T-ONE by Kale, farklı ürün çözümleri ile her yüzeyde bütünsel bir görünüm yaratıyor. Diğer kaplama malzemelerine göre çok daha kullanışlı, estetik ve dayanıklı bir yapıya sahip olan yenilikçi ürün, üstün özellikleri sayesinde uzun ömürlü dayanım ve hijyen sağlıyor. Hijyende yüksek standartlar sunan T-ONE by Kale Porselen Mutfak Tezgahı, kolay ve zahmetsiz temizlenerek mutfak keyfini artırıyor. Ayrıca çizilme, kırılma, lekelenme, sıcağa- soğuğa dayanıklılık ve aşınma direnci ile de fark yaratan ürün mutfaklarda uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

T-One by Kale UNIQ banyo mobilyası ise su geçirmeyen ve çizilmeyen yapısı ile hijyeni, dayanıklılığı, fonksiyonelliği ve şıklığı bir arada sunuyor. Kalesinterflex’in üstün performansıyla üretilen ve tüketicilere uzun yıllar güvenle eşlik edecek T-One By Kale UNIQ banyo mobilyası; çizilme, kırılma, aşınma direnci, sıcağa ve soğuğa dayanıklılık özellikleriyle öne çıkıyor. Şık ve işlevsel yapısıyla büyük beğeni kazanan UNIQ serisi; mermer, metalik, taş görünümlü farklı renk ve desen alternatifleriyle her banyoya uyum sağlarken, üç farklı koleksiyonu ve modüler yapısı ile de her zevke uygun seçenekler sunuyor.


Comments


bottom of page