top of page

MİMARLARI ÖZGÜRLEŞTİREN SİSTEM: VİTRA COLORCODE

VitrA, karo serilerindeki renkleri sıcak ve soğuk tonlarda gruplayarak, farklı serilerin birbirleriyle uyum içinde kullanılmasını sağlıyor.

VitrA, tüm karo serilerindeki renkleri sıcak ve soğuk tonlarda gruplayarak, farklı ve sayısız kombinasyon yaratma olanağı sunuyor. Böylece hem sıcak ve soğuk tonlar hem de farklı seriler birbirleriyle uyum içinde kullanılabiliyor. Aynı yaklaşımla tasarlanan ColorCode karo sistemi, farklı malzeme dokularını aynı renk ailesinde birleştiriyor. Malzeme çeşitliliğiyle zenginleştirilerek aynı rengin farklı tonlarının yaratıldığı monokromatik seri, mekanlara minimalist ve çekici bir sadelik getiriyor.

Dinamik ve fonksiyonel tasarım olanağı sunarak mimar ve tasarımcıları özgürleştiren ColorCode sistemi; Urban Travertino, Ceppostone, Urbancrete, Scale, Urbanwood, Metalcrete karo koleksiyonlarından oluşuyor. ColorCode, betonun kentsel karakterini, ahşap unsurların zarafetini, çakıllarla ve lineer çizgilerle yaşayan taşların ruhunu ve seramiğin hep yeni kalan güzelliğini benzersiz bir uyumla bir araya getiriyor. Parlak metal de vurgusuyla yaklaşıma katkıda bulunuyor.


bottom of page