top of page

"SERACARE" İLE DERZLER İLK GÜNKÜ GİBİ

Kalekim’in, yüzey temizlik ve bakım malzemesi olarak geliştirdiği “Seracare” ürün grubu yüzeylerdeki çimento kalıntılarından, derz dolgularda oluşan lekelere kadar mükemmel çözümler sunuyor. Seramik, granit, mermer gibi kaplama malzemelerinin ve derz dolguların ilk günkü gibi görünmesini sağlarken, daha sonraki temizlik ve bakım aşamalarında da ev sahiplerinin en büyük yardımcısı oluyor.

Kalekim, seramik ve derz dolguların üzerinde oluşan kir, kireç ve deterjan kalıntılarını derzleri aşındırmadan çıkaran organik temizlik malzemesi “Seracare Derz Temizleyici” ile kullanıcıların tüm beklentilerini karşılıyor. Derz dolgu üzerindeki biriken doğal kirlerin olduğu bölgeye yakın mesafeden sıkılarak kullanılan bu organik temizlik malzemesi sayesinde, sadece 3-5 dakika sonra bez veya sünger yardımı ile temiz bir yüzey elde ediliyor. Ayrıca ürün, doğal içeriği sayesinde dolgu yüzeyini aşındırmadan temizliyor. Evlerinde ilk günkü rengini koruyan derz dolgular ve tertemiz seramik yüzeyler isteyen kullanıcılar için mükemmel çözümler sunuyor.


Çimento sökücü ve leke çıkarıcı

Kalekim’in seramik yüzeylerde kalan çimento esaslı yapıştırıcı ve derz dolgu atıklarının temizlenmesi için geliştirdiği “Seracare Çimento Sökücü” ise başta banyo ve mutfak olmak üzere seramik kaplı tüm mekanlarda son derece kolay ve etkili bir temizlik sağlıyor. Bu ürün seramik, porselen seramik, sırlı seramik, granit, klinker, kotto, rustik döşeme, ocak taşları, doğal taş gibi kaplama malzemeleri üzerindeki çimento ve kireç esaslı tüm inşaat atıkları ve harç kalıntılarının kolayca temizlenmesinde kullanılıyor. Asitlere dayanıklı kaplama malzemeleri üzerindeki çimento kalıntılarını zararlı gazlar çıkarmadan temizleyen asidik temizlik malzemesi Seracare Çimento Sökücü sayesinde, sadece 3-5 dakika sonra bez veya sünger yardımı ile tertemiz bir yüzey elde ediliyor.


Serinin diğer bir ürünü olan “Seracare Leke Çıkarıcı” seramik, granit, mermer gibi malzemeler üzerindeki kahve, yağ, meyve suyu gibi zorlu lekelerin çıkarılmasında etkili sonuç vererek temizlik işlerini kolaylaştırıyor.






Comments


bottom of page