top of page

SERAMİKSAN YENİ SERİLERİNİ İTALYA’DA TANITTI

26-30 Eylül 2022 tarihleri arasında İtalya’da gerçekleştirilen dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie, pek çok ülkenin öncü markalarına ve en yeni ürünlerine ev sahipliği yaptı. 1994’ten bu yana karo ve vitrifiye ürünleri üreten Seramiksan da 2023 için hazırladığı yenilikleri ilk kez Cersaie’de tanıttı.

Yeni serilerini hem sektör profesyonellerinin hem de tüketicilerin beğenisine sunan Seramiksan, dünyanın en büyük seramik fuarında, banyolarda tasarım algısını güçlendiren vitrifiye ürünlerinin yanı sıra, dekorasyonun vazgeçilmezi parlak mermer ve taş görünümlü porselen karolarına da yer verdi.

Seramiksan’ın 2023 için hazırladığı yeniliklerin arasında zeminler için, toplam 11 karo serisi bulunuyor. Yedi seride, global tasarım trendine dönüşen parlak mermerleri yüzeylere taşıyan büyük ebatlı karolar dikkat çekiyor. Bunların arasında mavi damarlı Amos, sofistike görünümlü Bahama, mistik ruhu anımsatan sıcak renklerin hakim olduğu Giza’nın yanı sıra, Joy ve Rosella gibi seriler de yer alıyor. Harmony, Trio ve City serileri ise mat yüzeyleriyle doğal taş dokusunun değişik renk kartelalarını yansıtıyor. Her bir seri renk, doku ve desenleriyle kullanıcıların farklı yaşam tarzlarına hitap ederken, vitrifiye ürünleriyle de birleşerek tasarım bütünlüğü yaratıyor.

Vitrifiye ürün grubu kapsamında iki yeni çanak lavabo modelini ilk kez fuarda sergileyen Seramiksan'ın Sole ve Form adındaki tezgah üstü lavaboları hem batarya delikli hem de batarya deliksiz olarak üretiliyor. Geniş haznesiyle kullanıcıya rahat, işlevsel bir alan sunarak su akışını kolaylaştıran Satürn lavabo serisine eklenen yeni kanalsız Rim-out asma klozetler ise antrasit ve mat siyah renkleriyle banyolardaki hijyen ve konforu artırıyor. Bir pisuvardan çok daha fazlasını sunan Hill Akıllı Pisuvar serisine yeni eklenen, mat siyah, mat beyaz ve parlak siyah renklere sahip Rim-out asma klozet ve asma bide ise birbirini tamamlayarak bütünsel bir banyo konsepti sunuyor.


Commentaires


bottom of page