top of page

SERAMİKSAN, FABRİKA VE SHOWROOM’LARINI MİMARLARA AÇTI

Mimarlar Haftası kapsamında 3 ayrı etkinlik düzenleyen Seramiksan, fabrika ve showroom’larını mimar ve iç mimarlara açtı. Manisa ve İzmir’de düzenlenen etkinliklerdeki katılımcılar, markanın üretim süreçleri, teknik prosesleri ve otomasyon sistemleri hakkında ayrıntılı bilgi edinirken, sürdürülebilirlik hakkında da sohbet ettiler.


Farklı sektörlerden profesyoneller, her yıl ekim ayının ilk pazartesi gününde kutlanan Dünya Mimarlar Günü kapsamında düzenlenen çeşitli etkinliklerde bir araya geldi. Yerli karo, yapı kimyasalları ve vitrifiye ürünleri üreticisi Seramiksan da ekim ayında gerçekleştirdiği 3 etkinlikle fabrika ve showroom’larını mimar ve iç mimarlara açtı.

Turgutlu Mimarlar Odası ve Manisa Mimarlar Odası üyesi mimar ve iç mimarlar, ayrı günlerde markanın bölgedeki fabrikasını ziyaret etti. Seramiksan yöneticilerinin de katılımcılara gün boyu eşlik ettiği teknik gezide büyük ebat granit üretiminin gerçekleştirildiği granit fabrikası ziyaret edildi. Mimar ve iç mimarlar, dünyanın en gelişmiş vitrifiye üretim tesislerinden biri olan Seramiksan’ın vitrifiye fabrikasını da gezerek üretim süreçleri, teknik prosesler ve otomasyon sistemleri hakkında detaylı bilgi edindi.


Dünya Mimarlık Günü kapsamındaki etkinliklerden diğeri de İzmir’de Buca Yapı showroom’unda düzenlenen kahvaltı oldu. Bu etkinliğe katılan mimarlar, mağazadaki karo, yapı kimyasalları, banyo mobilyası ve vitrifiye ürünlerini inceledi; markanın benimsediği %0 atık ürün, %0 atık su politikası doğrultusunda üretim süreci ve sürdürülebilirlik hakkında sohbet ettiler.Comments


bottom of page