top of page

UNICERA’DA GÜRAL SERAMİK VE GÜRAL VİT İMZASI

Sektörünün öncü markaları Güral Seramik ve Güral Vit en yeni koleksiyonlarını UNICERA İstanbul’da beğeniye sunuyor. Geçtiğimiz Ağustos ayında birinci yılını kutlayan Güral Seramik kısa süre içinde banyo ve mutfak seramiğine yön veren bir konuma geldi. 27 yıllık tecrübeye sahip Güral Vit ise kendini daima geliştiren lider marka konumunu koruyor.

Güral Seramik ve Güral Vit, uluslararası seramik banyo ve mutfak alanında Türkiye’nin en büyük fuarlarından biri olan UNICERA İstanbul’da, toplam 1182 m² alana yayılmış stantlarıyla ziyaretçilerin uğrak noktası olacak. Yeni mimari tasarımların konuşulduğu ve gelecek yılların dekorasyon trendlerinin ortaya çıktığı fuarda, Güral Seramik ve Güral Vit markaları da sektöre yön veren lider konumlarını pekiştiriyor.

2023 yılı Ağustos ayında birinci yılını kutlayan Güral Seramik, yeni ürünlerini dünyayla buluşturmaya devam ediyor. İlk yılında hızla büyüyen Güral Seramik’in ileri teknolojiyle donatılmış, inovasyon ve Ar-Ge’nin öne çıktığı Güral 29 Ekim Seramik Fabrikası’nda üretilen yer ve duvar karoları fuarın öne çıkan ürünlerinden.


Dünya markası olma hedefiyle yola çıkan ve bu yolda başarılı adımlar atan Güral Seramik, mat, parlak, yarı parlak ve dekorlu yüzey alternatifleriyle birlikte renk ve desen çeşitliliğine vurgu yapan ürünlerini alıcıların beğenisine sunuyor. 60x60, 60x120, 20x120 ve 30x90 ebatlarındaki birbirinden farklı renk ve desen çeşitliliğinden oluşan duvar karolarının yanı sıra, üretimine yeni başlanan 80x80 ve 80x160 ölçülerindeki Güral Seramik karoları talep gören ürünlerden.


Kısa süre içinde, Türkiye’nin hemen her noktasında banyo ve mutfak seramiğine yön vermeye başlayan Güral Seramik, başta komşu ülkeler olmak üzere, Amerika’dan İngiltere’ye kadar pek çok ülkeye ürün ihraç ederek yenilikçi ve modern tasarımlarını dünya pazarıyla buluşturuyor. Kalite anlayışı, görsel çeşitlilik ve istikrarlı üretim prensibiyle Güral Seramik ürünleri, dünya seramik sektörüne canlılık katmaya devam edecek.


Tecrübe ve yenilikçi üretim anlayışı Güral Vit ürünlerinde


130 ülkeden 112 bini aşkın sektör profesyonelinin ziyaret ettiği UNICERA İstanbul’da Güral Vit de birbirinden renkli ve çok çeşitli en yeni ürünlerini sergiliyor.

27 yıllık tecrübeyle, yeni seri klozetleri ve modern formdaki, rengarenk lavabo çeşitleriyle sektöründe dikkat çeken Güral Vit, kendini daima geliştiren lider marka konumunu koruyor. Fuarda sergilediği ürünlerle, alanında trendlere yön veren marka olduğunun bir kez daha altını çizen Güral Vit ürün portföyünü daima güncelleyerek, tüketicilerinin değişen taleplerine ve trendlere uyum sağlıyor.


bottom of page