top of page

VİTRA 2023 YENİLİKLERİNİ CERSAIE’DE SUNDU

Dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie’ye 18. kez katılan VitrA, yeni entegre karo sistemleri ve malzeme kütüphanesi seçeneklerinin yanı sıra, ünlü tasarımcılarla birlikte geliştirdiği ödüllü banyo koleksiyonları ve sıva altı çözümlerini de sergiledi.

VitrA, Eylül ayında İtalya’nın Bolonya kentinde 39.’su gerçekleştirilen dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie’ye bu yıl 18. kez katıldı. Firmanın standında, doğadan ve yaşamın özündeki yaratıcı döngüden ilham alınarak tasarlanan yeni entegre karo sistemi çözümleri ve malzeme seçenekleri paylaşıldı. VitrA’nın 2023’e özel yenilikleri ilk kez Cersaie’de sunuldu. Bunlar mekana yaratıcı, cesur ve ince bir dokunuş yapan Resincrete, doğal taş görünümünü beyaza yakın açık renkler ve doğal dokularla birleştiren LightStone ve dış dünyanın canlandırıcı etkisini, bütünlük içerisinde iç mekanlara taşıyan CobbleMix karo sistemiydi.

VitrA’nın en yeni ve uluslararası ödüllere layık görülen banyo koleksiyonlarından Tom Dixon imzalı Liquid, Claudio Bellini işbirliğiyle geliştirilen Equal ve Terri Pecora’nın tasarladığı Plural, Cersaie’deki stantta görücüye çıktı. VitrA Tasarım Ekibi’nin imzasını taşıyan Origin ve ArchiPlan koleksiyonlarının yanı sıra, her banyonun ihtiyacına özel pratik tasarımlarıyla dikkat çeken Sento’nun seramik sağlık gereçleri ve Root koleksiyonundaki banyo mobilyası ve armatürler de sektör profesyonelleriyle buluştu. V-Box, gömme rezervuar gibi sıva altı çözümlerin ve V-Care teknolojilerinin de görülebildiği Cersaie standında, seramik sağlık gereçlerdeki farklı renkler de sergilendi.


ความคิดเห็น


bottom of page