top of page

VİTRA, HAYAL GÜCÜNÜ COŞTURAN COLOR2.0’I TANITTI

VitrA'nın yaşam alanlarını yeniden tanımlamak için hazırladığı Color2.0 Karo Koleksiyonu, İstanbul Modern’de mimarlar için düzenlenen bir etkinlikle tanıtıldı. Çağdaş trendlerden ilham alan koleksiyon, çarpıcı renklerin hayat verdiği desenleri yüzeylere taşıyor.

VitrA’nın en yeni koleksiyonu Color2.0, İstanbul Modern’de düzenlenen bir etkinlikle tanıtıldı. Önde gelen mimar ve tasarımcıların davetli olduğu etkinliğe, VitrA Karo CMO’su Işıl Nergiz, VitrA Tasarım Direktörü Erdem Akan ve Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Mimar İlişkileri Ekibi ev sahipliği yaptı.


Color2.0 ilham verici renkleri, yaratıcılığı özgür bırakan modüler yapısı ve boyut çeşitliliğiyle, yaşam alanlarının özgün bir şekilde tasarlanmasını mümkün kılıyor. En yeni trendleri odağına alan karo koleksiyonu; koyu, canlı ve pastel tonlardaki 21 renkten oluşan geniş yelpazesiyle sınırsız kombinasyon olanağı sunuyor. 6 farklı boyut seçeneği ve uluslararası RAL renk standardıyla mekanlarda özgün dokunuşlar yapmaya izin veren Color2.0, mimari stillere yeni bakış açıları kazandırıyor.

Yeniliğe açık tasarımların önünü açan Color2.0, hayal gücünü çarpıcı renklerle buluşturarak, mat ya da parlak tüm yüzeylerde özgün bir atmosfer yaratıyor. Açık ve pastel tonları mekana sade ve şık bir hava katarken, aksan ve koyu tonlar, mekana uyum ve hareketlilik kazandırıyor. Tonlar arasındaki geçişlerle yüzeyleri canlandıran yeni karo koleksiyonu, güçlü ve kontrast renklerin bir araya gelmesiyle ilgi çekici ortamlara imza atıyor. Color2.0’ın 5x5, 10x10, 15x15, 20x20, 5x20, 10x30 cm boyutlarındaki karoları, modüler kullanıma elverirken, karıştır-eşleştir özelliğiyle, mimarların mekan tasarımında yaratıcılığın sınırlarını zorlamalarını destekliyor.

Comentários


bottom of page