top of page

VİTRA KARO COVERINGS’TE AMERİKAN PAZARINA SESLENDİ

Karo seramik sektöründe yeni trendlerin Amerika’daki habercisi konumundaki Coverings fuarına 4. kez katılan VitrA Karo, en yeni ürünlerinin yanı sıra, Amerikan pazarının tercihlerine uygun tasarımlarını sergiledi.


Karo seramik ve doğal taş endüstrileri alanında en önemli ihtisas fuarlarından biri olan Coverings, 22-25 Nisan 2024 tarihlerinde ABD’nin Atlanta kentinde gerçekleştirildi. Dünyanın en büyük karo seramik ithalatçı ülkesi olan ABD’nin ev sahipliğinde düzenlenen ve 40 ülkeden bini aşkın markanın yer aldığı fuara, VitrA Karo bu yıl 4. kez katıldı. 120 metrekarelik VitrA Karo standında, canlı teşhirlerin yanı sıra mermer ve outdoor duvarları yer aldı.Canlı teşhirlerde Meteorite, Cemental, Color2.0, Flakecement, Marmo Nuovo, Meteorite, Noblestone, Royalstone ve Woodart serileri kullanılırken, Citymarble, Marble-X ve Marmori serileriyle mermer duvarı yaratıldı. VitrA Karo standında Cardostone, Ceppostone, Craft, Flakestone, Metro, Newcon, Noblestone, Quarstone, Royalstone, Ultra 2.0 ve Urbancrete serileri sergilendi. Amerika pazarının tercihleri göz önünde bulundurularak, stant duvarlarında sergilenen ürünlerin, hayatı kolaylaştırmayı amaçlayan yaşam çözümlerinden reaLook, V-Coat, V-Safe, VitrA Professional gibi teknolojik özellikleri de vurgulandı. 


Küresel Endüstri 4.0 liderleri arasında yer alan VitrA Karo, standında ürünlerin yanı sıra üretim tesislerindeki dijitalleşme ve sürdürülebilirlik faaliyetlerinden de bahsederek, üretimde karbon ayak izini %60’a varan oranda azalttığını ziyaretçileriyle paylaştı.


Comments


bottom of page