top of page

VİTRA’NIN TASARIM ÖDÜLLÜ KARO SİSTEMLERİ


VitrA’nın retromix ve mode karo sistemleri, üstün tasarım kaliteleri nedeniyle German Design Award 2020 (Alman Tasarım Ödülü) kapsamında “Mükemmel Ürün Tasarımı (Excellent Product Design)” ödülüne layık görüldü.


Alman Tasarım Konseyi (German Design Council) tarafından “Banyo ve Sağlık” kategorisinde verilen ödüller, bu yıl yine Vİtra’nın yeni karo sistemlerine verildi. VitrA Tasarım Ekibi’nin imzasını taşıyan retromix, Red Dot, Product Design 2019 kapsamında da ödül almaya hak kazanmıştı. VitrA’nın retromix karo sistemi, değişik büyüklüklerdeki geleneksel desenlerin birlikte farklı kompozisyonlarda kullanılabileceği güçlü bir grafik dil yaratarak sayısız atmosfer tasarımına ilham veriyor.


Dört renk paleti üstüne kurulu mode sistemi ise banyoda renk kullanımını teşvik ediyor ve kullanıcısının tarzını yansıtan banyo atmosferleri tasarlamasına olanak tanıyor. Benzersiz trendleri keşfederek onurlandırmayı hedefleyen German Design Award, tasarımda mükemmellik arayışıyla düzenleniyor. Uluslararası pazarlarda aktif olan ürün ve projelerin aday olduğu ödüller, uluslararası jüri tarafından değerlendirilerek “Mükemmel Ürün Tasarımı” ve “Mükemmel İletişim Tasarımı” başlıklarında veriliyor.Comments


bottom of page