top of page

VitrA’NIN YENİ ÜRÜNLERİ 7/24 DİJİTAL FUARDA

VitrA Karo’nun 7/24 dijital fuarı yeni ürünlerini görmek için pratik bir fırsat sunuyor. Yıl boyunca her gün ve her saat yeni ürünleri takip etmek mümkün oluyor.

VitrA Karo, yeniliklerini yalnız etkinlik ve fuarlarda değil, yıl boyunca sergilemek üzere farklı platformlar geliştiriyor. İstanbul Tuzla’da yer alan ve KaroDepo adı verilen showroom, VitrA Karo’nun VitrATiles.com adresindeki dijital fuar deneyimi yaşatan çevrimiçi platformunda 360 derece çekimle uzaktan gezilebiliyor. VitrA Karo’nun en yeni koleksiyonlarıyla güncellenen dijital platforma 7/24 ulaşılabiliyor.


Fuar deneyimini dijitalleştiren VitrA Karo’nun yenilenen VitrATiles.com platformunda MarmoMix, CementMix Meso, Urban Travertino, Atelier 01, SET6.0, Marmostone ve Boscostone serileri dijital olarak sergileniyor. Türkçe, İngilizce ve Almanca yayınlanan platform; yazılı, sesli ve görsel unsurlarla zengin bir deneyimi sunuyor. İnteraktif bir platformdan, koleksiyon bilgilerinin yanı sıra yeniliklerle ilgili katalog, broşür ve basın bülteni gibi kaynaklara da ulaşılabiliyor.


Comments


bottom of page