top of page

YENİ NESİL MUTFAKLARA YENİ CALACATTA VİOLA SERİSİ

Modern mimarinin ilham veren markası Kalesinterflex, asil tonları zarafet ile buluşturduğu yeni serisi Calacatta Viola’yı tanıttı. Masa, banyo ve mutfak tezgahları yüzeylerine entegre olan Kalesinterflex porselen plakadan üretilen Calacatta Viola Serisi, yaşam alanlarında dikkat çeken bir ambiyans yaratıyor.

Mermerin zamana karşı koyan güzelliğine sahip Calacatta Viola Serisi, yüksek teknolojinin eseri Kalesinterflex porselen plakalara ilham veriyor. 160x320 cm boyutlara ve yeni 12 mm kalınlığa sahip Calacatta Viola, parlak ve soft mat seçenekleriyle sunuluyor.

Çizilmez, dayanıklı ve hijyenik yüzeylerle donatılan T-One Porselen Mutfak Tezgahı ise yine Kalesinterflex porselen plakalarla tasarlanıyor. Üstün özellikleriyle mimaride fark yaratan seramikler, T-One ile mutfaklara yenilikçi bakış açısı katıyor.


Yeni nesil mutfaklarda yerini almaya başlayan T-One Porselen Tezgah; dayanıklı yapısı, hijyenik yüzeyi ve estetik görünümüyle mutfak keyfini arttırmak için tasarlandı. Eşsiz yüzeyi ile çizilme derdi olmadan istenilen her yiyecek üstünde doğranabiliyor. Zahmetsizce temizlenebilme özelliğine sahip yeni nesil porselen tezgah üzerine fırın veya ocaktan alınan pişirme kabı da rahatlıkla konabiliyor. Ayrıca arzu edilen ev temizlik ürünleriyle kolayca temizlenebiliyor.


Comments


bottom of page