top of page

BAUHAUS’UN İZİNDE: VİTRA ATELIER 01 KAROLARI

VitrA’nın 20. yüzyıl mimarlık ve tasarımına yön veren Bauhaus akımından ilham alan geometrik formlu Atelier 01 karoları farklı kombinasyonlara olanak tanıyor.

VitrA’nın Atelier 01 karo koleksiyonu, dokulu bir kağıda renkli kalemlerle boyanmış gibi görünen desenleriyle, kullanıcıları denemeye, oynamaya ve yaratmaya davet ediyor. 20. yüzyılda tasarım ve mimariye yön veren Bauhaus akımından ilham alan geometrik formlarıyla Atelier 01, her seferinde özgün bir tasarım yapılmasına olanak tanıyor. Hem yer hem de duvarlarda kullanılabilen karolar, çevre dostu Ecolabel ve GREENGUARD sertifikalarına da sahip.


Farklı döşeme kombinasyonlarıyla sayısız tasarıma ilham verecek bir yapıda geliştirilen Atelier 01, 4 renk ve 2 ana desenden yola çıkıyor. Koleksiyonun 15x15 cm boyutundaki porselen karolarıyla, modern bir sanat galerisinden çıkmış gibi görünen yüzeyler yaratılabiliyor. Mimar ve tasarımcılara zengin bir yaratıcılık paleti sunan Atelier 01’de, 11 farklı tasarımda 9 desen ve 2 fon renginde mat yüzeyli karolar bulunuyor.


Comments


bottom of page