top of page

ELMOR, YENİ NESİL TEKNOLOJİLERLE UNICERA 2020’DE

E.C.A. ve Serel markalı ürünleriyle sektörün köklü markası Elmor, hayatı kolaylaştıran yeni nesil teknolojileri ile 2020 Unicera Fuarı’nda ziyaretçilerle buluştu. Elmor, 10-14 Mart 2020’de CNR Expo’da gerçekleştirilecek olan fuar ile Ar-Ge ve inovasyondaki gücünü bir kez daha kanıtladı.


Elginkan Topluluğu’nun köklü markaları E.C.A. ve Serel ile yapı sektöründe faaliyet gösteren Elmor; seramik, banyo ve mutfak sektörünün dünyadaki en büyük fuarlardan biri olan Unicera Fuarı’nda ulusal ve uluslararası sektör profesyonelleri ve tüketicilerle buluştular. 10-14 Mart tarihleri arasında CNR Expo’da bulunan 750 m2’lik standında ziyaretçilerini karşılayan Elmor, “Hayatı Kolaylaştıran Teknolojiler” konseptiyle 2020 UNICERA’da yerini aldı. 2020 Unicera Seramik, Banyo ve Mutfak Fuarı kapsamında E.C.A. ve Serel, Ar-Ge mühendisleri ve endüstriyel tasarımcılar tarafından geliştirilen, trendleri takip eden, çevreci, sürdürülebilir ve hayatı kolaylaştıran ürünleriyle fuarda yer aldılar. E.C.A. ve Serel’in tasarımları görücüye çıkarken, özellikle yapı uygulamaları profesyonellerine katkı sağlayacak yepyeni çözümler ve ileri teknoloji prototipler de fuarda sergilendi.

E.C.A. Concept İle Yerli Üretimde Bir İlk

E.C.A, 2020 UNICERA Fuarı’nda pazara sunduğu E.C.A. Concept ile kişiye ve kuruma özel armatür üretiminin startını verdi. Fuar öncesinde, 3D yazıcıyla üretilen inovatif armatür üretimine geçtiklerinin müjdesini veren E.C.A. yetkilileri, söz konusu armatürlerin tamamen kullanıcının estetik ve fonksiyon arayışına uygun olarak tasarlandığını ifade ettiler. Türkiye’de ilk kez E.C.A. tarafından sunulan bu hizmet, yakın bir zamanda aktif olarak kullanıcılarla buluşacak.


Banyo Armatürleri Akıllanıyor

Dijitalleşmenin etkisiyle dönüşen ürün gelişimi süreçlerine hızla adapte olan E.C.A.’nın yeni nesil banyo armatürü çözümleri E.C.A. I-San-Tech Unicera’da yer aldı. 2021’de rafl arda olacak ürünlerin içinde dokunmatik ayna, sesli komutla çalışan armatürler, bataryadaki su sızıntısını haber verecek kontol sistemleri bulunuyor. Akıllanma kavramını armatür teknolojilerinde şekillendiren E.C.A’nin diğer tüm ürünleri üzerindeki teknoloji ve yenilik etkisi de fuar boyunca gözlemlendi. Armatürlerinde hijyen teknolojisi uygulayan ve mix bataryalarına 20 yıl garanti veren tek marka olarak E.C.A.’nın yeni nesil armatür tasarımları ve eviye bataryalarındaki serileri, yine 2020 Unicera Banyo, Mutfak ve Seramik Fuarı’nda dikkat çekti.


Mimarların Hayatını Kolaylaştıran Yeni Teknoloji

Ankastre serilerde özellikle mimarların hayatını kolaylaştıracak tek tip sıva altı çözümler üreten E.C.A., bu yepyeni hizmeti ve farklı formlardaki armatür tasarımlarıyla, 2020 UNICERA. Fuarı’nın cazibe merkezi oldu. Mimar ve mühendislerin uygulamalarına katkı sağlayacak bir yenilik olarak karşılarına çıkan ürün, E.C.A.’nın fonksiyonellik misyonunu da vurguladı. Mimarlar ve mühendisler, çok sayıda ve çeşitteki ankastre ürün ve model seçeneği içinde farklı arayışlara girmeden, E.C.A.’nın tek tip sıva altı çözümüyle kullanışlı ürünlere tanıştı.


Thermo Safe Bataryalar İle Güvenli Banyolar

E.C.A.’nın özellikle evde yaşlı ve çocukların güvenliğini sağlayacak, otel gibi toplu kullanım alanlarında haşlanma riskini minimize edecek ürünü Thermo Safe armatürler de, 2020 UNICERA Banyo, Mutfak ve Seramik Fuarı’nda beğeni topladı. Türkiye’de ilk kez E.C.A. tarafından üretilen Thermo Safe bataryalar, su sıcaklığını maksimum 45 C°’de tutuyor. Ani basınç değişikliklerinden kaynaklanan sıcaklık değişimlerinden koruyan bu sistem sayesinde, kullanıcıların sıcak su şoklarına maruz kalmaları önleniyor. Bu sayede özellikle yaşlılar, çocuklar ve engelliler için güvenli ve konforlu kullanım sağlanıyor.


Banyo Mobilyaları Serel Konforuyla UNICERA’da

Serel’in 2019 Unicera’da sergilemiş olduğu banyo mobilyası koleksiyonları bu yıl yenilenmiş olarak fuar ziyaretçilerinin karşısına çıktı. Mobilya çözümleriyle birlikte trend olan ince kenarlı ürünler ve mat renk koleksiyonlarına atıfta bulunan yeni seriler ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.


Commentaires


bottom of page