top of page

GEBERIT SIGMA İLE BANYO TASARIMINDA KİŞİSELLİK

Banyolar için kişiselleştirilebilir pek çok alternatif sunan Geberit, kumanda kapaklarıyla kullanıcılara detaylarda özgürlük sunuyor. Geberit Sigma ailesinden olan Sigma 50 ve Sigma 21 kumanda kapakları, kullanıcıların tercihleri doğrultusunda kişiselleştirilebiliyor.

“Tasarım Fonksiyonla Buluşuyor” felsefesiyle ürün gamını sürekli güncelleyen İsviçreli sıhhi tesisat üreticisi Geberit, kumanda kapaklarıyla banyolara son dokunuşu tüketicinin vermesini sağlıyor. Sigma 50 ve Sigma 21 kumanda kapakları, kişiselleştirilebilir özellikleri sayesinde banyoları kullanıcının tercihleri doğrultusunda karakterize ediyor. Kolay temizlenebilir basma butonları ile hijyen, çift kademeli deşarj sistemiyle de tasarruf arayışına cevap veren Sigma 50 ve Sigma 21, Geberit Sigma serisi gömme rezervuarlar ile kullanılabiliyor.

Geberit Sigma serisine ait Sigma 50 kumanda kapakları, yenilenen renk ve materyallerle banyo tasarımlarını tamamlayacak seçenekler sunuyor. Beyaz, siyah, parlak krom, krom, füme cam, toprak rengi cam, bej camdan oluşan, 8 farklı yüzey rengine arduvaz doğal taş, beton ve ahşap yüzey seçeneğini ekleyen Sigma 50, basma butonlarını ise pirinç, bronz ve siyah krom renk alternatifleri ile zenginleştiriyor. Dünyaca ünlü endüstriyel tasarımcı Christoph Behling imzasını taşıyan Sigma 50, banyolar için kullanıcının seçtiği malzeme ile kaplanabiliyor ve seçilen renk kombinasyonuna uygun bir kapak yaratılabiliyor.

Geberit Sigma 21 kumanda kapağı ise yuvarlak basma butonlu çerçevesiz tasarımı, yüksek kaliteli yüzeyi ile tam bir uyum sağlıyor. Çerçevesiz tasarımı sayesinde çok sayıda malzeme ile kaplanabilme özgürlüğü sunan bir modeli de bulunan Sigma 21, beton, ahşap, cam veya arduvaz gibi yüzey seçenekleriyle banyolarda üst düzey bir estetik yaratıyor. Sigma 21, pirinç, krom, siyah krom ve bronz tasarım halkasıyla şık bir görünüm sunarken, pratik kullanımı, kolay montajı ve ergonomik yapısıyla her türlü mekanda kullanılabiliyor.


Öte yandan banyo içinde oluşan kötü kokuları kaynağında yok eden Geberit DuoFresh koku alma ünitesinin opsiyonel olarak entegre edilebildiği Geberit Sigma 50 ve Sigma 21 kumanda kapakları, banyoda daha fazla ferahlık ve temizlik için akıllı fonksiyonları konforla bir araya getiriyor.


Comments


bottom of page