top of page

HİJYEN KİTİ VİRÜS VE BAKTERİLERDEN ARINDIRIYOR

Tüm vitrifiye ürünlerini kullanım süresince hijyen sağlama garantisiyle sunan Kale, T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı “Antibakteriyel Hijyen” uygulamasını, Premium Yetkili Servisleri aracılığıyla müşterileriyle buluşturuyor.


Günlük yapılan temizliğin ötesinde bir hijyen sağlayan “Antibakteriyel Hijyen” uygulaması, yaşam alanlarını virüs ve bakterilerden arındırıyor. Nano Gümüş İyon Teknolojisi, uygulandığı yüzeylerdeki bakterileri uzun süreli yok ediyor.

Kale’nin, şimdilik İstanbul, İzmir ve Ankara’daki müşterilerine sunduğu “Antibakteriyel Hijyen”, yaşam alanlarının tamamında uygulanabiliyor. İsteyen tüketiciler ayrıca ikili banyo, banyo-mutfak, banyo-salon, banyo-oda olmak üzere farklı paket seçenekleri ile bu hizmetten yararlanabiliyor. Nano Gümüş İyon Teknolojisi ve A+ kalite hijyen standartlarıyla son derece etkili dezenfeksiyon sağlayan uygulama, kullanılan tüm alanlara uzun süreli antibakteriyel, anti-viral özellik katıyor. Uygulama yapılan alanlarda 6 aya kadar kalıcı hijyen sağlayan teknoloji; kimyasal içermeyen formülü ile de insan sağlığına, evcil hayvanlara ve bitkilere zarar vermiyor.

Uygulamadan önce ortamdaki mikroorganizma sayısı ölçülüyor ve uygulama yapılacak alan iyice temizleniyor. ULV cihazı ile soğuk sisleme şeklinde uygulama yapılıyor. 100 m2’lik bir alana 15 dakikada uygulanıyor. Uygulama tamamlandıktan sonra yeniden mikroorganizma ölçümü yapılıp ve raporlanıyor. Leke, nemlenme ve aşındırıcı etkisi yok. Silme, sıvama ve ek işçilik gerektirmiyor.

Comments


bottom of page