top of page

HİTİT SERAMİK‘TEN ÇİNİDE RETRO ESİNTİSİ…

Hitit Seramik, yenilikçi tasarımlarına yeni bir çini serisi ekledi. 19.7x19.7 cm ebatlarında Retro esintileri taşıyan yeni bir çini serisi üretti.


Porselen tekniği ile hazırlanan Amalfi, Positano ve Como, Hitit Seramik tasarım ekibi tarafından, 2019-2020 sezonu için tasarlandı. Yeni çini tasarım serisi, renklerini doğadan alıyor. Hitit Seramik’in yeni çini serisi, ortama hem canlılık hem de zamansız bir şıklık katıyor. Hitit Seramik’in yeni çini serisi, iç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olma niteliğine sahip bulunuyor. Yeni seri inceliğiyle de fark yaratıyor. Hitit Seramik’in yeni çini serisi tasarımında, kalınlık sadece 1 santimetre olma özelliği taşıyor.

En Fazla Ebat ve Çeşitte Kaplama Malzemesi Üretiyor Hitit Seramik, üretimini gerçekleştirdiği Uşak fabrikasıyla, bugün bir üretim tesisi içerisinde en fazla ebat ve çeşitte kaplama malzemesi üretimi yapabilen dünyanın nadir üretim tesisleri arasında yer alıyor.


Daima en yeniyi ve en iyiyi üreterek sunmayı hedefleyen Hitit Seramik‘in bu hedeflerine ulaşma yolunda; kullanıcı ihtiyacının doğru belirlemeyi, sürekli değişim gösteren bu ihtiyaçlara cevap vermek için yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlar ortaya koymayı ve bünyesinde kendisi ile rekabet eden bir yapı oluşturmayı ön planda tuttuğu belirtiliyor.


Hitit Seramik, yüksek kalitede hammadde, üretim süreci ve ürün odaklı bakış açısından kesinlikle taviz vermiyor.


bottom of page