top of page

İŞLEVSELLİK VE TASARRUF BİR ARADA: E.C.A. SPYLOS

Dünyada ve Türkiye’de muadili bulunmayan ürün gruplarıyla yaşam alanlarını şekillendiren E.C.A., 8 farklı batarya çeşidine sahip Spylos Serisi ile tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. Seri, su tasarrufunu ilke edinen özelliğiyle de sürdürülebilirliğe katkı sağlıyor.

Ürünlerini çevreye duyarlı ve yeşil bir gelecek hassasiyetiyle geliştiren E.C.A.; 8 farklı çeşit banyo ve mutfak bataryasına sahip Spylos Serisi ile kullanıcısını inovatif çözümlerle buluşturuyor. İşlevselliğinin yanı sıra detaylardan arındırılmış bir yalınlığı bulunan Spylos, yuvarlak hatların estetikle buluştuğu tasarımlarla farklı kullanıcı tercihlerine hitap ediyor. Günlük su tüketimini önemli ölçüde azaltan ve tasarrufu mümkün kılan serideki bataryalar, yüksek malzeme kalitesi sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanılabiliyor.

Kullanıcı ihtiyaçlarına göre çeşitlendirilerek 3 alternatif tasarımla geliştirilen Spylos serisi; lavabo bataryası, döner borulu lavabo bataryası ve kuğu borulu lavabo bataryasından oluşuyor. Lavabo bataryası minimal boyut ve sabit kullanım için tasarlanmışken, 3 bar basınçta dakikada maksimum 8 litre su akış miktarı sağlıyor. Kuğu borulu lavabo bataryası, zarif görüntüsüyle bulunduğu ortamın dekorasyonuna uyum sağlarken, çıkış ucunun 360 derece döner çıkış ucu imkanı sağlaması da kullanımı kolaylaştırıyor. Döner borulu lavabo bataryası ise uzun ve gövdeden dönebilen çıkış ucu ile öne çıkarken, kireç kırıcılı perlatör özelliği sayesinde kireçlenmeye karşı tam koruma sağlıyor. Bataryaların su tasarrufu sağlayan yapısı ise doğayı korumaya yardımcı oluyor.


コメント


bottom of page