top of page

KALE BANYO’DAN BÜTÜNSEL SERİ MOOD

Kale Banyo’nun yeni ürün koleksiyonu Mood, banyo mobilyası, lavabosu ve klozeti ile aynı tasarım diline sahip bütünsel bir seri olarak üretiliyor. Seri, modern ve yalın tasarımıyla ahşabın sıcaklığını banyolara taşıyor.

Mat Siyah/ Pasifik A renkleriyle iddialı bir görünüm sunan yeni seri, ahşabın sıcaklığını banyolara taşıyor. 65 cm, 80 cm ve 100 cm’lik ebatlarıyla her banyoda tercih edilirken, fonksiyonel boy dolabı ve çekmece ya da raf alternatifli yan dolabı ile geniş depolama alanı sunuyor. Suya ve buhara üstün dayanıklılık gösteren durabad kaplaması ile uzun ömürlü kullanım sağlayan Mood serisi, Mood 2.0 etajerli lavabosuyla hijyeni ve fonksiyonelliği tek noktada birleştiriyor.


Mood 2.0 SmartYıkama Klozet; 2,5/4 litre su harcayan tasarruflu yıkama seçeneği ve kanalsız yapısıyla üstün tasarruf ve konfor sağlıyor. Ayrıca ultra slim yapısı ve yavaş kapanan tak- çıkar sistemi ile temizliği kolaylaştıran SmartKapak özellikli klozet kapağı ile de banyolara fonksiyonellik katıyor. Mood 2.0 tüm klozet, lavabo ve klozet kapakları ise SmartHijyen özelliği ile ürünlerin içerisinde yer alan gümüş iyonları sayesinde bakteri oluşumunu engelliyor ve banyolara hijyen katıyor.


Comments


bottom of page