top of page

TEK SEFERDE 360 DERECE YIKAMA: SEREL PUREWASH

Hijyen hassasiyetinin en üst düzeyde olduğu banyolar için özel çözümler üreten SEREL, temizliği kolay klozet teknolojisi PureWash ile üstün yıkama fonksiyonlarını tanımlıyor. Her noktaya ulaşan su akış sistemi ile klozetlerin iç yüzeyini tek seferde 360 derece yıkayabilen PureWash teknolojisi, bu sayede hijyen ve tasarrufu bir arada sunuyor.

Yerli üretim, tüm beklentilere cevap veren ürün gamı, geniş bayi ağı ve pazara sunduğu yeniliklerle seramik sağlık pazarının güçlü aktörlerinden SEREL, klozet teknolojisi PureWash ile hijyeni ilke edinmiş kullanıcılara bir kez daha “yıllarca beraberlik” sözü veriyor. Purewash teknolojisi; Rita Purewash Asma Klozet, Sapphire Purewash Asma Klozet, Smart Kanalsız Asma Klozet, Star Purewash Kanalsız Asma Klozet ve Friendly Purewash Kanalsız BTW Klozet olmak üzere 5 farklı SEREL ürününde standart olarak uygulanıyor. PureWash teknolojisinin suyu yönlendirebilme özelliği, tüm iç yüzeylerin son derece hassas bir dağılımla temizlenebilmesini sağlarken, yıkama haznesinin girinti ve çıkıntı barındırmayan tasarımı, klozet içinde kir ve bakteri birikiminin önlüyor.


Her noktaya ulaşan su akış sistemi ile klozetlerin iç yüzeyini tek seferde 360 derece yıkayabilen PureWash teknolojisi, bu sayede hijyen ve tasarrufu bir arada sunuyor. SEREL tüm ürünlerinde olduğu gibi PureWash klozetlere de Hygiene Plus teknolojisini entegre ediyor. SEREL’in 2015 yılında geliştirdiği ve tüm vitrifiye gruplarında uyguladığı Hygiene Plus teknolojisinin içerdiği nano teknolojik gümüş iyonlar, vitrifiye yüzeylerinde kir barınmasını önlüyor. Su ve deterjan kullanımını da en aza indirgeyen Hygene Plus, su tasarrufunun yanında kimyasal kullanımını azalttığından ekolojik dengeyi korumaya da destek oluyor.

Comments


bottom of page