top of page

VİTRA GÖMME REZERVUARLARI ZAMANA MEYDAN OKUYOR

VitrA’nın gömme rezervuarlarının montajı, yeni geliştirmeler sayesinde çok daha kolay ve hızlı yapılabiliyor. Ayarlanabilir parçalarıyla her inşaat alanında montaj dostu çözümler sunuyor.

VitrA’nın yenilenen gömme rezervuarları, her tesisata uyumlu kurulum seçenekleriyle tüm banyolar için sağlıklı ve güvenilir çözümler sunuyor. Alçıpan dahil her duvar tipi ve klozet modeline uygun çözümlere sahip gömme rezervuarlar, farklı kalınlık ve yüksekliklerdeki ürünleriyle kolay, hızlı ve hatasız montaj imkanı veriyor. VitrA’nın yüksek teknoloji standartlarına uygun iyi mühendislik uygulamalarını barındıran gömme rezervuarları, 10 yıl ürün ve 30 yıl yedek parça sağlama garantisiyle zamana meydan okuyor.


Geleceğin ihtiyaçları düşünülerek geliştirilen gömme rezervuar çözümleri, akıllı klozet ve panellerle kullanıma uyumlu olduğundan, istendiğinde elektrikle çalışan akıllı ürünlerle kolayca ve kırım yapmaya gerek olmadan geçilmesine kapı aralıyor. Akıllı, temassız, mekanik ve pnömatik fark etmeksizin tüm kumanda panellerine uygun tasarlanan gömme rezervuarlar, TSE ve Avrupa’nın standartlarına uygun olarak üretiliyor. Sessiz çalışan ürün, ayarlanabilir su tüketim hacmiyle kaynakların korunmasını da destekliyor.


תגובות


bottom of page